Mapy Seznam
Mapy Seznam
Přesměrování na Naše Nové stránky www.profi717.cz
Přesměrování na Naše Nové stránky www.profi717.cz
Kontakty
Kontakty
POPTÁVKA REALIZACE OPLOCENÍ-POKLÁDKA DLAŽBY DO 50KM
POPTÁVKA REALIZACE OPLOCENÍ-POKLÁDKA DLAŽBY DO 50KM
Dopravou po Celé ČR1.jpg
1 In Time - FOFR.jpg
Způsob doručení a platby
dobirka.gif
prevod.gif
1 Profi dodavka+do 2x 2Pneu(Balík 50Kg=2x30Kg).jpg
Způsob doručení a platby

Platební podmínky:
- Na dobírku (Zboží Vám bude zasláno dopravcem Dobírkou, platba u převzetí zboží) 50Kč
- Bankovní převod (platbu proveďte po potvrzení objednávky na účet dle výběru banky a jako Variabilní Symbol(vs) uveďte číslo objednávky. 0Kč
(v případě zaslání stejnou bankou je částka připsána téměř Ihned a je možné Zboží Co Nejdříve Zajistit a Vám Ihned dle dostupnosti zboží Zaslat)
- GE Money č.ú.: 211020925/0600 vedený u společnosti GE Money Bank
- ČSOB č.ú.: 270752018/0300, vedený u společnosti ČSOB (Poštovní spořitelna, Era)
- ČS č.ú.: 2680471023/0800, vedený u společnosti Česká Spořitelna
- KB č.ú.: 107-5925830287/0100, vedený u společnosti Komerční Banka

Přeprava a dodání zboží:

- Dopravou po ČR dle Hmotnosti a Velikosti objednávky viz Nákupní košík (bude upřesněna po přijetí objednávky)
- při objedníní více než 4ks pneumatik bude účtováno za každou další zásilku do 2ks pneu +174Kč

-Kupující má na základě uzavřené Kupní smlouvy povinnost zaplatit Prodávajícímu kupní cenu a cenu přepravy, byla-li sjednána, způsobem zvoleným při zadávání Objednávky.
-V případě, že je způsob dopravy smluven na základě požadavku kupujícího, nese kupující riziko a případné dodatečné náklady spojené s tímto způsobem dopravy.
Je-li prodávající podle kupní smlouvy povinen dodat zboží na místo určené kupujícím v objednávce, je kupující povinen převzít zboží při dodání.
-V případě, že je z důvodů na straně kupujícího nutno zboží doručovat opakovaně nebo jiným způsobem než bylo uvedeno v objednávce, je kupující povinen uhradit náklady spojené s opakovaným doručováním zboží, resp. náklady spojené s jiným způsobem doručení.
-Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí kupující zásilku od přepravce převzít. Podpisem dodacího listu kupující stvrzuje, že zásilka zboží splňovala všechny podmínky a náležitosti a na případnou pozdější reklamaci ohledně porušení obalu zásilky nemůže být brán zřetel.
-Nebezpečí škody na zboží přechází na kupujícího okamžikem převzetí zboží kupujícím od prodávajícího nebo od pracovníka přepraví služby.
-Zboží je dodáváno více způsoby dle výběru kupujícího v rámci České Republiky (způsob převzetí zboží je potřeba upřesnit před odesláním objednávky):

Je-li souhrnná hodnota objednávky vyšší než 15 000Kč je nutná minimální záloha ve výši 50% platba předem na zvolený účet uvedený výše viz . Platební podmínky, zboží nad tuto částku nebude zasláno Na dobírku, podhrabové desky a betonové výrobky zde je učtována manipulace vždy a to dle velikosti objednávky a sazby za km. A zbylá částka u převzetí. Doprava se vždy domluví inviduálně.

Náklady spojené s dopravou mimo Českou Republiku hradí kupující.

V případě, že Kupující zvolí jako způsob platby za zboží platbu bankovním převodem, je k zadání platby vyzván v rámci vytváření Objednávky, přičemž je zboží odesláno až po připsání celé částky z objednávky na účet prodávajícího.

Kupující je oprávněn odstoupit od Kupní smlouvy, uzavřené za použití prostředků komunikace na dálku, a to bez udání důvodu a bez jakékoliv sankce ve lhůtě 14 dní od převzetí zboží. V takovém případě je povinen vrátit zboží v bezvadném stavu s veškerým příslušenstvím a s kompletními doklady (doklad o koupi, návod, záruční list) na adresu sídla Prodávajícího.

Odstoupení musí být učiněno písemně nebo e-mailem vůči Prodávajícímu na adresu Jana Grygarová , Velké Albrechtice 201, 74291 Velké Albrechtice, email: rucnivykop@seznam.cz přičemž v odstoupení musí být uvedena identifikace Kupní smlouvy číslem, sděleným Prodávajícím v potvrzení Objednávky. Lhůta se považuje za dodrženou v případě, že odstoupení od Kupní smlouvy bude do jejího uplynutí (do 24:00 hod. posledního dne lhůty) doručeno Prodávajícímu.

Cena za zboží nikoliv za dopravu bude Prodávajícím vrácena Kupujícímu dle platných zákonů do 14 dnů od převzetí vráceného zboží bez výše uvedených vad.
E-mail
Heslo
Přesměrování na Naše Nové stránky www.profi717.cz
Přesměrování na Naše Nové stránky www.profi717.cz
Specialista na Ploty
Specialista na Ploty
DPD Doručení.jpg
dobirka.gif
prevod.gif
ČS.png
Moneta.png
csob.png
EraPoštSpořitelna.jpg
fofr (3).jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one